Prikaz jedne poruke
Stara 20.9.2019, 11:26   #98
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Borderlands 3

Citat:
Exia kaže: Pregled poruke
Da nema problema sa raznim bagovima i da Take Two i 2K nisu pravili tolike shenanigans ovo bi lako bilo 9/10, nema sta igra je dobri stari borderlands samo unapredjen u velikom broju stvari, nazalost prica je obican shit ali posle Newman-ovog odlaska iz Gearbox-a to se nekako i dalo naslutiti. Uglavnom meni je ova igra legla kao budali samar. Igra vas brzo nagradjuje fantasticnim loot om gotovo od starta i prilicno vas vuku da ga jurite jer prosto nema loseg oruzija i nema lose kombinacije itema koje dobijate u igri, nema transakciaj za sada a cak sta vise izmenili su to da sada za eredium dobijate kozmetiku dok za $$ kupujete in game upgrade za municiju i backpack sto olaksava upgrade posebno kad se uzme u obzir da se cesto sotaje bez municije. Uglavnom 8/10 a ako anstave da rade na igri i unapredjuju kao sto su i najavili 9/10


Definitivno ce se pazariti kad izadje na steam...taman ce dotle zakrpiti doticne probleme a i izacice i dosta dlc-jeva, pogotovu ovi story jer posle onakvog finala iz igre...its a MUST.


Ps muzika je savrsena cak je ost ispred onog iz keca Kyd i McCan su odlican tandem
Ti si prvi na koga sam 'naleteo' - a da nije napljuvao igru (ja nisam probao)
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke