Prikaz jedne poruke
Stara 27.10.2020, 18:49   #32
tobra
Veteran
 
Član od: 3.7.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.092
Zahvalnice: 312
Zahvaljeno 310 puta na 237 poruka
Određen forumom Re: Cattle and Crops

Citat:
bojanh kaže: Pregled poruke
Neke stvari su odradili odlicno, recimo deformacija i vlaznost zemljista, djubrenje zemljista, izuzetno dobar AI helper, ali sve ostalo je da se smoris.
Premalo masinerija, ne mozes graditi objekte, ne mozes editovati landscape, premalo zivotinja, monotona mapa, imaju jos mnogo toga da unapredjuju, katastrofalna optimizacija igre, gore od RDR2 , igra deluje da je jos uvek alpha stage 0.5 ili 0.6 s obzirom da sam ovu igru kupio pre 2-3 godine, nisu bas mnogo uznapredovali.
FS19 ima sve suprotno od Cattle i Crops, tako da bi mesavina ove 2 igre bila fenomenalna.
S obzirom da volim i Snowrunner i da tamo postoje modovi za traktore, pogledajte kako ovo izgleda:
https://www.youtube.com/watch?v=LnYLaEnM1Og

Kad bi sledeci FS imao slicnu deformaciju zemljista, to bi bilo fenomenalno, ali za to im je potreban verovatno noviji engine.
Generalno je po meni bolja od FS19, mada kao što ste i napisali a i ja tako mislim da bi bilo lepo kada bi se pomešala malo od CnC malo od FS19. Mislim da idu u dobrom pravcu. Ovaj video sa Snowrunner mnogo dobro urađen mada isto kao i Spintires, bilo bi dobro da se napravi sa sečom šuma i tako dalje. Da li je igra dostupna na Steam-u?
tobra je offline   Odgovor sa citatom ove poruke