Prikaz jedne poruke
Stara 2.10.2010, 8:39   #44
dr.freeman
Član
 
Član od: 12.2.2010.
Poruke: 146
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dr.freeman
Određen forumom Re: Izbor DVD playera

Citat:
Partybreaker kaže: Pregled poruke
Što se tiče ovih HD rezolucija koje proizvođači navode... Na primeru dr.freemana se vidi da plejer nije uspeo da pusti 720p AVI fajl. Specifikacije XWave plejera kažu da može da reprodukuje 1080p. Nigde se ne navodi MKV, doduše, koji dođe prva asocijacija kada su HD rezolucije u pitanju. Koji su to fajlovi/formati u kojima se ovaj (i slični plejeri) snalaze sa HD rezolucijama? Ne verujem da bez veze navode tu podršku...
Emm nesto sam razmisljao, ali nisam siguran da tamo u testu koji je postavio gorankxx par poruka ranije, HD rezoluciju povezuje sa HDMI izlazom... mozda se moze gledati samo poreko HDMI izlaza formati visoke rezolucije... no nisam siguran..

Prvi pasus poslednja recenica " Komponentna i HDMI konekcija dozvoljava upscaling video materijala do 1080p, što radi sasvim korektno." ako je zbog ovoga vredi ili da kupum HDMI-> SCART adapter/kabal posto moj tv (katodni) nema drugi ulaz ( ima i onaj sa 2 audio 1 video i S-Video)... znam da ne moze biti dobra slika ali barem cu gledati 720p filmove ??
dr.freeman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke