Prikaz jedne poruke
Stara 31.3.2010, 16:55   #12
[]D.[].[]v[].[]D.
Veteran
 
Član od: 2.11.2007.
Lokacija: ™™™ Cp6uja ™™™ Rank: Master SK*
Poruke: 1.182
Zahvalnice: 99
Zahvaljeno 189 puta na 138 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku []D.[].[]v[].[]D. Slanje poruke preko Yahooa korisniku []D.[].[]v[].[]D.
Određen forumom Re: Account Menagment i Administrator!

Dakle, moj drugar je malo bio nevaljao i roditelji su mu stavili password na Windows XP SP 2 (doveli su nekog komsiju hackera ) ... Znaci kad ukljuci PC i dodje do welcome screen-a izadje mu prozor sa
User :adimnistrator
Password : ******** (koji su mu stavili roditelji )
.... Njemu otac, daje tako uvece, uloguje se i on moze da koristi PC! On je to iskoristio da me pozove i da uz moju pomoc otkrije nekako sifru ...
Probali smo preko Run-> pa kucali "cmd" (bez "" ) i dobili putanju od administratora :
C:\Users\Administrator\ i kucali - net user administrator /random
ali njemu nije izbacilo koja mu je sifra , vec da je komadna uspesno izvrsena ... probali smo i net user administrator *, al on nije hteo da promeni sifru... posto bi mu otac saznao da je promenjeno !
tako da je slucajno stisnuo ENTER i kasnije kad je video da mora da ponovi sifru samo je iskljucio na X ! Nakon toga je pokusao da nekako napravi novi nevidljivi account, al nije polazilo za rukom... Znaci da skratim, pokusao je da se uloguje sa : administrator pa ENTER i nije htelo , cak i razne sifre druge al nije mogao da se uloguje .... tako da je iz normalnog Desktopa kad mu se otac se ulogovao otisao na Logg Off pa na Swich User ... tu je nastao problem
Izbacio mu je prozorce da se uloguje , znaci :
User : Administrator
Password : *****
ali sad ta sifra nije htela .... pokusao je i restart i nije htelo ..... otac mu je cak i rekao sifru al nikako nije htelo da se uloguje ... Pokusao je i nesto tipa CTRL+ALT+DELETE al nije htelo ... cak je i pokrenuo Safe Mode, ali mu je i tamo trazilo sifru .... !!
Sad pitanje za sve hackere kako da se on otarasi ove sifre, i kako da nekako udje u Windows !?
Nemoze da reinstalira Windows jer ce ga cale ubiti ako to odradi ... ???
Ja nisam saznao kako moze da udje, al bi svaki HITAN ODGOVOR dobro DOSAO ! HVALA UNAPRED !
[]D.[].[]v[].[]D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke