Prikaz jedne poruke
Stara 11.7.2010, 7:43   #5
Wizard
Veteran
 
Član od: 4.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 638
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 174 puta na 103 poruka
Određen forumom Re: Greška u opisu - Koyote Free Video Converter nije besplatan!

Zanimljivo je da, mada taj Koyote već dugo nudi hrpu "free" programa, ja nemam ni jedan njihov program (sad sam probao search baze programa da proverim da li me pamćnje služi). Ne znam šta je razlog zbog koga sam zaobilazio ovu firmu, ali neki razlog postoji, da li me je zeznuo neki njihov program, da li sam negde pročitao nešto poput ovog posta ovde... U svakom slučaju, nemam ništa od Koyotea.

Uzgred budi rečeno, ovakav manir je sve češći. Zato se obično trudim da nađem mišljenja korisnika pre downloada i čuvam stare verzije free programa koji me dobro služe, jer se dešava da novija verzija bude crippleware. Dešava se i da program bude free u beta fazi (s tim da ne kažu da je to beta), a onda da final izbace kao shareware.

Meni je baš ZoNi preporučio svojevremeno program TinyPDF. Program je odličan, ali pokušajte sad da skinete taj program. Postoji i sajt, postoji i TinyPDF.exe na njemu. Ali dobićete sasvim drugi program koji vam traži da platite 45$.
Wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke