Prikaz jedne poruke
Stara 13.11.2021, 13:13   #52
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.320
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Halo Infinite

Ja sam odustao od Legendary prelaza u svim Halo igrama. Na kompu mi je Heroic prelagan a Legendary je uglavnom težak samo zahvaljujući jeftinim trikovima. Na konzoli nisam toliko vičan sa gamepadom i onda mi je tu Heroic odličan - ima i power fantasy momenata a ima i momenata kada bude gusto i mora da se zapne muški.

Ali opet gledam sve te Bungie igre i najbitnija stavka je tu bila AI protivnika. Ništa drugo nije toliko uticalo na igrivost i replay value tih igara kao taj AI. Ako Infinite ne bude imao dobar AI protivnika sve pada u vodu.

Ne ulivaju mi poverenje ni mnogi detalji koji nedostaju na ovim gameplay klipovima iz Infinitea - tipa očajni particle efekti u nekim momentima, nedostatak krvi kad šibaš protivnike itd. Ne zato što sam graphic whore nego zato što takvo detaljisanje jasno pokazuje koliko development tim mari za detalje i atmosferu. Halo CE je imao bre bombastično napucavanje, sve pršti i puca kad krene rokanje. Ovo mlako "moderno" napucavanje me užasava.
Ali sam koncept otvorenih nivoa je nešto što sam oduvek želeo u Halo igrama i to me opasno vozi dok čekam igru. Proveo sam sate i sate u na Silent Cartographeru i remakeu istog u SPV 3 i uvek lagano odigram Delta Halo u dvojci itd.

Posle svega što sam video ne očekujem nikakav povratak korenima u pravom smislu te reči ali očekujem baš zabavnu i dinamičnu igru.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku doctor na korisnoj poruci:
Dušan Vićić (13.11.2021), Leonida (13.11.2021), MasterChief2 (13.11.2021)