tema: Aliexpress
Prikaz jedne poruke
Stara 5.8.2020, 13:26   #290
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Aliexpress

Citat:
Remedy kaže: Pregled poruke
Umeju oni korektno da odrade takve stvari, imam par lampi za polimerizaciju koje su bile do 50-ak evra, ali su se lepo pokazale (kupljene da sluze kao rezerva, pa postale prvi alat). Daj javi jel to funkcionise kako treba, ova moja svaki put pita za to, a kad hocu da narucim joj nemoj to od Kineza (valjda se plasi da ce i noge sa dlakama da otpadnu ).
Citat:
polarnimeda kaže: Pregled poruke
apropo epilatora i generalno vecine stvari... 95% prokomentarisanih ocena sa 5 zvezdica je "stiglo je, jos nisam probao". pa kako mu onda dajes pet zvezdica covece bozji!?!

u ovom konkretnom slucaju ne videh IKOGA od onih 30-ak komentara da je napisao da cudo uopste radi kako treba. tako da ako je dobro, ti aibo javi.
Pa da, fora je što ovo treba da se primeni više puta sa razmakom od nedelju dana pa tek za 2 meseca budeš siguran da li radi. Još ima zavrzlama da rade bolje na nekim nijansama kože i dlaka... ima tabela. Kod nje neće baš biti siguran test jer je ona dark-blond, što je na ivici ove tabele i pitanje je koliko će efektno biti.

Baš zato smo i logikovali da sa ovim od 35$ isproba da li će joj raditi uopšte IPL tehnologija. Ako se pokaže da hoće ali recimo sam aparat bude krš i pokvari se brzo, lako će da kupi posle bolji uređaj. Ta kvarcna lampa koja blica je što se principa tiče ista stvar bez obzira da li si uzeo ovo ili Philips, pa logikujem da učinak mora da im bude sličan. Razlika je naravno u trajnosti lampe i kvalitetu samog uređaja (lampa se puni kao blic što znači da ima kondezatora većeg kapaciteta unutra, zagreva se dosta u radu što znači da će ti isti kondovi biti pod stresom).

Ja sam za sada probao da blicnem sebi na ruku i mogu reći da okida vrlo jako, vruće je i pocrvenela mi je koža tu na neko vreme. Čuo sam od nekih ženskih što su radile to u salonima da tako i treba, to u principu gori koren dlake i ne može baš da bude prijatno iskustvo. Ima i safety senzor pa neće da okine dok ne prisloniš na kožu da ga neko ne bi blicnuo ka očima.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke