Prikaz jedne poruke
Stara 9.12.2005, 2:07   #7
stormwatch
Član
 
Član od: 2.12.2005.
Poruke: 36
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Treba mi idealna konfiguracija za obradu videa.

Citat:
oluja kaže:
Radim bas to sto ti zelis vec skoro tri godine i mislim da znam sta pricam...
BTW. Adobe premiere nije 100% kompatibilan sa amd konfiguracijama.... (pro 1.0 ne radi ali su 1.5 vec zakrpili ali...), imao sam iskustva da premiere uopste nece da se pokrena na amd-u.
E ajde molim te ne pricaj gluposti...otkud ti to da PRO 1.0 ne radi sa AMD konfiguracijama? U vreme kada je Pro 1.0 izasao (avgust 2003.) ja sam sa njim radio na DURONU na 900 mhz i presao sam sve konfiguracije od XP1700+, XP2400+ i A64 procesora, i koji se to Premiere uopste nije pokretao na AMD masini? Sa druge strane ja sam sa Intela presao pre 2 godine bas zbog toga
sto je Premiere u svim instancama pravio nevidjene probleme na Intel platformama...od dual PIII konfiguracije do P4 2.4 na 7205 za koji sam dao maltene bogatstvo u to vreme, premier je uvek pravio problema sa radom na Intel masinama (pogotovo u RAID sistemu, ajao...)

Inace premiere PRO je jedan izuzetno jadan program sa neverovatno lose napisanim i neoptimizovanim kodom prepunim bagova - los pokusaj kopiranja Apple Final Cut i Avid Express DV-a koji je nazalost prilicno neslavno prosao...pogledaj samo postove na netu o problemima sa kojima se korisnici susrecu (i na Amd i na Intel platformi), svima koji zele da se bave ozbiljnijom video montazom preporucujem da sednu i nauce Avid Express DV, jeste da je u pocetku super konfuzno ali je to jos uvek najprofesionalniji program za video montazu na PC plaftormi, pored njega tu je i odlican Vegas a u svakom slucaju stari dobri Premiere 6.5 odradjuje 99% poslova 400% brze od PRO varijante.
stormwatch je offline   Odgovor sa citatom ove poruke