Prikaz jedne poruke
Stara 18.4.2012, 21:15   #49
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Tribes: Ascend

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Koji ti je nick u igri?

Inače, jesu li vam serveri podešeni na Europe - Amsterdam? Ja sam do sad isključivo na tim serverima igrao i lag je od 30-60ms u proseku, stvarno igrivo.

Najbolji free to play koji sam do sad probao, međutim, mogli su da smanje cene opreme po jedinici XP ipak još malo... Idem sad da opikam neku rundu



Mnogo ti RAM-a jede Windows, osim ako nemaš pokrenute pozadinske aplikacije.
Inače, mislim da će ti raditi jer kad je mom drugu radila na XP-u sa 1GB RAM, radiće i tebi na Win 7 sa 2GB... Možda ne tako glatko.

Kad smo kod reči "glatko" igra mi se čini blago neoptimizovana, u 720p, sve na low (i tribes.ini sam dooosta čačkao) opet nemam neki pristojan FPS. Igrivo je, ali opet ume da opadne FPS kad ne treba. Jes' da mi je konfa krš, ali sam i sa Crysisom na low u 720p imao bolji FPS...
Amsterdam, taj fazon...ima i London, ali ovo kopneno je blize...

Sto se tice rama, imam ga dovoljno...konfa mi je isto ocajna, evo malopre sma igrao i prvi put mi se pojavili artifakti i kreshovala mi (do sada mi je samo odjednom kresh i desktop)...moze u konzoli da se ukljuci fps indikator, /stat_fps, ali me samo baci u bedak kad vidim strasne frame dropove...

No, igrivo je skroz, tako da necu da se zalim
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke