Prikaz jedne poruke
Stara 20.11.2011, 14:00   #8
Elvir
Starosedelac
 
Član od: 6.5.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.053
Zahvalnice: 1.039
Zahvaljeno 988 puta na 622 poruka
Određen forumom Re: Playstation3 Miš i Tastatura (FPS)

E moj devet1 da si mi ti ziv i zdrav. Ja sam jos 2007 pazario ps3 sa namerom da cu imati napokon sistem kao neku vrstu alternative PC ju i windowsu. A sve to na osnovu raznih nagovestaja koje sam pre toga cuo u vezi ps3 sistema,pocev od Linux podrske itd... Ujedno jedna od prvih igara koje sam uzeo je bio Unreal 3 tournament koji je vec imao podrsku za bilo koji usb mis i tastaturu sto me je naravno odmah odusevilo. Vec posle malo igranja sam shvatio da nije to to i da sama optimizacija kontrole i preciznost poprlicno zaostaje za onim u PC-ju. Slicne najave su bile i za jos neke za fps-igre ukljucujuci i killzone 2 ali nista od toga se nije ostvarilo. Jednostavno mislim da treba da se manemo corava posla i da ipak postoje neke granice i da svaki sistem treba da je poseban na svoj nacin.Jesam uvek za inovacije ali nisam bas siguran da je razvojnim timovima bas nesto puno stalo do toga. To je realnost.PS3 je konzola i ima svoju draz kad neki zanrovi u pitanju i koji traze iskljucivo kontroler,God of war 3 recimo i isto vazi i za PC kad su u pitanju neki drugi zanrovi.Jednostavno ,sve ima svoje.

Naravno,nikad ne znamo sta nam donosi buducnost i mozda se nesto i promeni.

Poslednja ispravka: Elvir (20.11.2011 u 15:48)
Elvir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke