Prikaz jedne poruke
Stara 11.9.2019, 19:58   #17
DAKINS
Starosedelac
 
Član od: 19.7.2009.
Lokacija: novi sad
Poruke: 2.277
Zahvalnice: 274
Zahvaljeno 368 puta na 310 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DAKINS
Određen forumom Re: Куповина повољног лап топа

Jedan od ovih ponuđenih laptpova Acer 500 gb HDD sam odabrao za roditelje pre 2 god .. A jos godinu dana i morace da menjau mada samo čitaju novine.. Ponekad Facebook i yotube . Po koji film za sada obavlja posao ali 4 gb rama postaje Im usko grlo, preterazivaci troše sve više a hdd nije baš najbolje rešenje da skladišti umesto u memoriju kada zafalo ponekad. .Mozda im savetujem da kupe SSD a nadgradnja otvaranje laptpa nije baš jednostavno ali znao bih.. onda dobiju još godinu dana.. To bih radije nego memoriju Ako je za Web samo, Facebook i slično onda uzmi u tom cenovnom rangu ali bolje SSD.. Ali potrajace par godina realno. Čak i ako je nadgradnja moguća 3, 4 god mah.. Ako želiš da radiš bilo šta ozbiljnije onda bolje I3 ili AMD ekvilavent.. Rata će biti nešto veća ali dugoročno bolje.. Ovako za koju god opet ces kupovati laptop.. Lako može da se desi.. Barem ja za sebe uvek kupim nesto sto ce potrajati bar 6,7 god..Prethodni deskop mi trajao ravno deceniju a kućište i napajanje i HDD da dopuni SSD su ostali..To je po meni uspešan izbor.. Košta više ali dugoročno više uštedis..
DAKINS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke