Prikaz jedne poruke
Stara 14.9.2016, 13:32   #139
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4 Pro

Da možda, ako običan PS4 tera VR igre u 60FPSa, moguće da će PS4 Pro moći da ih tera u 120fps.

Koliko god to tebi izgleda nerealno to je VR igra koja radi na PS4 hardveru.
I nema tu pristojnog FPS-a, igra mora da radi u zaključanih 60 fps-a ili nećeš ni znati za nju, tačka.

Ja tebi ne pričam neverovatne stvari (lol), ja ti dajem proste činjenice, navodim ti PS4 VR igre koje su već testirane i javnost je više puta već imala prilike da ih proba, testira i igra, a ti o tome i dalje govoriš kao nekoj naučnoj fantastici, znači totalno ignorišeš sve te činjenice.


Opet, ne treba porediti zahtevnost PC platforme i konzole. Naveo sam ti već par puta primer Uncharted 4 koji bi na PC-u da bi radio bez ikakvih problema zahtevao mnogo jači hardver nego što ima PS4.
Već sam ti isto naveo da PS VR igre nisu grafičke jake kao obične PS4 igre, i niko nikada nije ni rekao da ćemo imati Uncharted 4 grafiku na PS VR-u.


Ne treba mi matematika da vidim kako će PS4 VR igre izgledati, već sam ih video, već ih vidim, juče sam ih opet gledao ljudi su ih igrali, probali, testirali...imamo sve informacije...to sve izlazi sledećeg meseca, znači već se sve zna, ti nastavljaš da pričaš to tome kao da je 2014. i Sony VR tek predstavljen i da se ništa još ne zna a ne da izlazi sledećeg meseca.

Poslednja ispravka: vetar. (14.9.2016 u 14:07)
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku vetar. na korisnoj poruci:
besantesteras (14.3.2017)