Prikaz jedne poruke
Stara 13.9.2016, 16:13   #131
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4 Pro

To sto sony prica je jedna stvar a realnos je drugo, ne bi bio ni prvi ni poslednji put da slazu (generalno govoreci)
Secam se kad je VR dosao u SL pompa bog_te trjleri ovo ono gledas sve glatko i prelepo cak ko da grafika izgleda duplo bolja lol. Onda pogledah na YT lika koji ima duplo jaci racunar od mene (grafa gtx 980,I7) kako igra u 10-15 frejma
Nije proslo mozda godinu dana il manje i odem ingame da slusam takozvani third party viewer meeting (u fazonu show gde developeri pricaju o novim idejama i sta misle da implementiraju u svojim verzijama viewer_a + igraci mogu da ih pitaju sta ih vec zanima) gde je bio specijalni gost LL CEO koji je na pitanje o VR_u i frejmu bio u fazonu - shrugs - nismo u mogucnosti da odrzimo stabilan 30fps......ne dugo zatim najavise PS koji ce po recima tog isto CEO biti najmanje duplo zahtevniji za minimum od SL_ovog recommended system requirements_a lol
Da dodam da drug koji je updao u beta buildere sa alienware masinom (ona trouglasta ruzna) kaze da radi okish ali nije 100% zadovoljan al kaze ok josh je u fazi izrade pa mu je to ok (imajte na umu da to nije beta vec izkljucivo build release za ljude koji moduju svet znaci bez igraca)

Dakle ozbiljna kompanija tj broj jedan u svetu sto se VR\Virtual world_a tice a opet kaljavo

Sad naravno da bi svi mi voleli da to sve bude kako treba , na kraju krajeva nista mi ne bi falilo da sutra kad to izadje odem kod druga sa ps4 i opalim neke PS VR exkluzive lol
Samo je pitanje koliko lazu i sta su stvarne mogucnosti, jer svi dobro znamo da ce ljudi kupovati sve jedno jer su ovce
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke