Prikaz jedne poruke
Stara 17.7.2008, 18:35   #99
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: FF XIII dolazi na Microsoft Xbox 360

Igra je super u smislu sto na konzolama nije bilo nisto slicno do sada, ali u smislu odnosa poredjenja sa PC multiplejer fps, nije nista posebno. Sem brojke aktivnih igraca odjednom sto tek treba da vidimo na sta ce da lici...

Kako god, i CoD4 multi radi na konzolama ali neznam nijednog normalnog coveka da to stvarno i igra jer FPS pa jos multiplejer na konzoli je u odnosu na PC isto kao kada bi poredio vodjenje ljubavi sa sado mazo nekrofilijom (igranje na PC je vodjenje ljubavi dok je igranje na konzoli perverzija - ako neko nije odmah shvatio sta sam hteo da kazem).

Anyway... super igra, ali nece moci da privuce ljude koji vole FPS multiplejer na PC. Sto se tice konzolasa, neznam ih puno a definitivno neznam nijednog fps igraca tako da neznam koliko ce ova igra da bude znacajna globalno...

Da me neko ne shvati pogresno... i da je MAG najavljen samo za xBox, popljuvao bih je maksimalno jer prosto smatram da je FPS na konzolama cista jeres... Sto se tice samog E3 sajma, osim kvaliteta najavljenih igara, ipak mislim da je po pitanju konzola najveca novost cinjenica da je moguce instalirati igre na xBox hard. Ovo je nesto stvarno znacajno. Dodao bih jos i da je mogucnost koriscenja netflix servisa direktno na konzoli odlican marketinski potez koji xBox definise kao pravu multimedijalnu konzolu cime anulira cinjenicu da PS3 ima BR (jer sad mozes da gledas BR film direktno sa hard diska konzole i sve to besplantno !!!). Nintendo nije najavio NISTA. PS3 osim par odlicnih igara je najavio i pojeftinjenje sto je za pohvalu. Mada MS ipak definitivno privlaci paznju jer i xBox pojeftinio za 50 dolara a konzola je softverski znacajno unapredjena...
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke