Prikaz jedne poruke
Stara 6.10.2017, 16:53   #255
Renner
Starosedelac
 
Član od: 18.3.2013.
Lokacija: Republika Srpska
Poruke: 1.542
Zahvalnice: 56
Zahvaljeno 357 puta na 230 poruka
Određen forumom Re: Intel Coffee Lake

Meni je pomalo smiješno kad neko maše Steam statistikom, otprilike kao i kad se lati korisničkih ocjena sa metakritiksa. Ja ne pamtim kad sam vidio hardware survey da mi je iskočio, mislim još od vremena kad sam imao Athlon II X4 i HD6850... ne skupljaju se ti podaci po automatizmu. Pogledaj prodajne liste, vidjećeš kako su višejezgarci, pogotovo šestoglavi, skočili fino ovih mjeseci. Možda se developeri ne trude, ali baš zato ne viđaš ljude kad izlaze nove grafičke danas kako govore "LOL, ovaj 780Ti će me služiti čitavu deceniju", kao što to govore vlasnici 2600k, npr. Pogotovo overklokeri.

Al hej, tu i tamo ima napretka. Evo, ako si pogledao Battlefront II preporučene konfiguracije preporučuje se 6700k ili FX8350, i gledam masu likova kako se ispod u komentarima redaju "Ma, koji je ovo debil sastavljao, pa kako može da se pored jedan Skylake i Bulldozer, eeeeee!", a sjećam se kad sam igrao Betu prethodnog BF-a, još dok sam imao FX, da je nerijetko bilo 100% zauzeće svih 8 tredova, tako da mogu da zamislim da je sve to još i bolje ispeglano danas. U svakom slučaju, imaću priliku da uskoro provjerim jer upravo skidam Betu.
Renner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Renner na korisnoj poruci:
nikola s (6.10.2017)