Prikaz jedne poruke
Stara 30.10.2017, 23:09   #156
stefannelo
Novi član
 
Član od: 17.6.2015.
Poruke: 5
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Stigo' Netflix

Imam problem u vezi Netflixa, 14. septembra sam prvi put aktivirao netflix, prosao je free trial i 14. oktobra trebao je da pocne da naplacuje paket od 9.99 eura. Igrom slucaja, ja u banku u kojoj imam karticu mogu da odem samo ponedeljkom, i onda sam zakasnio da uplatim na vreme pa je prosao 14. oktobar, a na racunu nije imalo uopste novca, Visa Electron je u pitanju. Normalno mi je izbacilo da treba da updatujem payment, ja sam uplatio 10 eura i on meni nece da prihvati uplatu, odnosno i dalje stoji update payment, a na kartici i dalje stoji 10 eura.

Malo sam trazio, i posto sam pocetnik u svemu ovome, vidim da sam trebao da imam security deposit sa jos par eura verovatno, pored 9.99 za netflix. Sada je vec proslo pola meseca, tako da sam odustao od netflixa uopste, nisam cak ni bio zadovoljan, ali hteo sam da nastavim. Danas sam otkazao membership, interesuje me hoce li mi skinuti bilo kakav novac na kraju ovog "billing cycle-a" odnosno 14. novembra? Jeste da nije placen ovaj mesec, ali nemaju sta da mi naplate kad nisam ni mogao da gledam.

I sta bi bilo ako bih uplatio 5 eura recimo 15. novembra, da mi se zavrsi ceo mesec i da pocnem iznova i verovatno napravio prostor da se napravi ta transakcija? Da li ce mi on naplatiti i ovaj mesec od 15. oktobra do 15. novembra iako nisam mogao da gledam, ali kao neki charge, sta znam?

Nadam se da ste me razumeli, sta niste shvatili, pitajte me, hvala unapred.
stefannelo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke