Prikaz jedne poruke
Stara 22.11.2012, 0:58   #147
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: The Walking Dead: Episode 5 - No Time Left

Citat:
Uros12 kaže: Pregled poruke
Ovako je bilo i meni al kad sam krenuo da igram sve mi je bilo onako kako sam ostavio u proslim epizodama.Tako da meni barem nije generisala igra odluke iako je bilo te poruke na pocetku.

Inace,sto se tice epizode,kraj je stvarno neverovatan.Kao sto neko rece verovatno je ovo najkraca epizoda,vise dodje kao overlook svega sto se desilo u sezoni.I pored toga je zavrsnica super(take notes Bioware)iako je sam kraj mali cliffhanger.Najavljena je druga sezona,valjda ce tu biti nekih pojasnjenja...
To sam i ja primetio, ali nisam zeleo da nastavljam jer nisam siguran da li bas svaka odluka odgovara. Fanatik sam po tom pitanju

EDIT: Sada je sredjena stvar, morao sam da prekopiram sejv iz Telltale u Pack/default kako bi odradio kako treba. Ocigledno da onaj Telltale Games vise nije bitan osim za opcije, mogu da ga brisem koliko hocu. Cak mi na sejvu ne pise vise Episode 1 kao sto mi je pisalo tokom celog igranja vec episode 4 kako i treba. Luda kuca, dobro je pa smo resili...hvala svima na pomoci.

Poslednja ispravka: pentraksil (22.11.2012 u 4:04)
pentraksil je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke