tema: Problem!
Prikaz jedne poruke
Stara 11.3.2018, 18:40   #1
lary_king
Član
 
Član od: 1.2.2006.
Poruke: 88
Zahvalnice: 55
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Problem!

Pozdrav,pre par meseci sam skoro promenio ceo racunar(ploca,procesor,memorija,hdd...od starog ostalo grafika i napajanje).Instalirao win 10 i na starom sam imao kao nadogradnju na win7.U pocetku ni sam primetio problem medjutim zadnjih mesec dana me nervira jedna stvar.Kada igram igre kako original tako i one sto to nisu samo od jednom mi se desi da mi se minimizira igra,ja je podignem i nastavim dalje.Sve sam pokusao da ustanovim ali ni sam uspeo.Prvo sam posumljao na neki virus ili sl. skenirao sam sa svojim originalnim KIS-om i nista pa sam probao neke programe za malwe i opet nista nisam pronasao.Zatim sam posumljao na grafiku ,sa najnovijim drajverim opet isto.Problem nije "cudo" ali kad ti najsladje u igri ,ona se spusti ,dok je ja podignem prodje 5-10 sec kako koja,neka odmah mene upucaju ili sl. Zaboravio sam i ovo koristio sam google chrome,pre neki dan sam ga izbrisao i instalirao mozilu ali opet isto.Ako neko ima ideju sta dalje,mozda da obaram sistem ali me mrzi posle da opet sve igre skidam i cekam download. thx Racunar je intel G4560,ploca asus prime b250-a,memorija 8gb ddr4,grafika msi gtx960,napajanje chiftec 600w...

Poslednja ispravka: lary_king (11.3.2018 u 18:51) Razlog: dodatak
lary_king je offline   Odgovor sa citatom ove poruke