Prikaz jedne poruke
Stara 11.2.2006, 1:52   #12
Bansek
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Nis
Poruke: 377
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 26 puta na 18 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Bansek Slanje poruke preko MSN-a korisniku Bansek Slanje poruke preko Skypea korisniku Bansek
Određen forumom Re: Laptop do 850e.

Citat:
eXodus. kaže:
Ne dovodim u pitanje, ... Naravno, da bi bez razmishljanja trebao pazariti model sa ATi R. 9700 karticom, ali ... Taj model dolazi sa 40 Gb HDD i 256 Mb RAM ... Ok, HDD je, mozhe se reci, dovoljan ... Ali RAM me brine, ... Jer nisam siguran da je upgrade tako " jeftin " jer su meni trazhili za novih 512 Mb rama oko 95 e. I kada neshto nizhu cifru, saberesh sa cenom Gigabyte-ovog modela ... Ali rekoh, mozhda greshim.
PQI 256MB DDRII PC533 CL 4 -24,7 eura
PQI 512MB DDRII PC533 SODIMM -66 eura
PQI 1GB DDRII PC533 SODIMM - 127 eura
...i to po pakomovom cenovniku, koji je najskuplji....(cene su sa PDV-om)

Citat:
Shto se tiche SiS-ovih chipset-ova, da, imao sam prilike da radim sa modelima koji poseduju SiS-ov chipset. I problemi sa " smanjivanjem ekrane i povecavanjem dioptrije " su smeshni ... Ali, ostavimo se vishe gluposti.
Amin to that

Citat:
Uostalom, mogao si da se raspitash za dostupnost dotichnog modela, ... ? Nisam siguran da ga je lako naci ga. (S' obzirom da mi je i on bio na " listi zhelja " . )
Trebao si da se javis meni

Citat:
Hmm, ostavio sam link gde mozhe naci sve shto ga zanima o LapTop-ovima ...
I'm out.
Poenta foruma je bas ta da se dobiju informacije iz prve ruke, od korisnika.Da se podele utisci. Mene recimo nerviraju ljudi koji na neko pitanje odgovaraju "Uzmi googlaj malo...".Mogu ja da guglam, ali hocu da na jednom mestu brzo dobijem potrebnu informaciju (ili resenje nekog problema), a ne da tamo citam desetine strana na engleskom(u najboljem slucaju) i na kraju ne dobijem nista.
Pozdrav
Bansek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke