Prikaz jedne poruke
Stara 3.12.2007, 23:26   #73
GakunGak
Član
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: phazeddl.com i wtalk.org
Poruke: 435
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko Yahooa korisniku GakunGak
Određen forumom Re: Avast vs NOD32

Citat:
AkulM kaže: Pregled poruke
Vista je odlican OS i svako ko kaze da je los, glup ili bilo sta slicno bi trebao da ga stvarno proba, i da mu da šansu.(bsod se pojavljuje na monitoru)Ne, stvarno je dobar os.Sad kad nema repki reci cu odmah: Vista ROOLZ
Ali i Spybot Search & Destroy je stvarno odlican
Idemo off-topic, ali posto volim da gledam politicare, molim za repliku:
Vista nije ni napola dobra ako XP [imam feministicka osjecanja prema visti...], zbog aera zahtjevi su ogromni, preporucuje se 2GB za ultimate [volim sve najnovije i najbolje...], UAC, iako moze da se iskljuci, je pravi pain in the ass, osim sminke, nisu se puno potrudili i vecina koji iskuse vistu vracaju se nazad na xp. I ja bih. Dobro, enkripsija/backup harda je dobra novina i jos par stvari, ali nisam uopste impresioniran. Mozda ce Windows 7 ili kako ce se zvati Vienna biti uspjesna. Ah da, vista pravi probleme kompatibilnosti sa programima, a sa svojim kernel patch guard ili kako se zove, antivirusi i ne rade ono sto bi trebali. Mislim, hocu ja sam da odlucim svoju bezbjednost, a ne budjavi M$ koji sam sebe ne moze da zastiti....
Mislim, kad im je MSN 9 procurela, a kao najosiguraniji proizvod prije izlaska, to samo govori koliko su ozbiljni.. Kad samo vidim Steve Ballmer-a, pitam se, ljudi moji, kome sve pare idu...
GakunGak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke