tema: Coming soon
Prikaz jedne poruke
Stara 13.11.2021, 11:50   #1949
torivoje
Banned
 
Član od: 28.4.2009.
Poruke: 919
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 273 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: Coming soon

Citat:
m1aden kaže: Pregled poruke
Ne verujem ja nesto da oni ocekuju da ih ti pogledas...

Mada je svakako lepo sto si u cik zore najavio nesto sto ti je bilo toliko mucno da gledas.
Problem je u tome što, krenuvši linijom manjeg otpora, odgledah dobrih 60-tak % sa one prve liste i nakon svakog novog gledanja osetih da sam sve više otupeo. Ne mogu reći da su mi pomerali prag draži i terali me da željno iščekujem sve eksplozivnije nove filmove, već da su me ulenjili i naterali da vreme protraćim uz njih umesto uz ozbiljnija ostvarenja koja zahtevaju (mnogo) više emocionalnog i intelektualnog angažovanja.

Dotukao me je Šang-Či, odgledan uz desetak pauza i naterao da povučem crtu. Juros obrisah "Red Notice" nakon petnaestak minuta gledanja, prošle nedelje "The Harder They Fall", pretprošle "Night Teeth"...Verovatno će se trend nastaviti, jer mi ova nova murikanština nikako ne prija.

A za to što "u cik zore" najavljujem je kriva navika da pre spavanja bacim pogled na nepolitičke vesti. Ta holivudska žuta štampa mi je bukmarkovana odmah podno Sci News-a (za koji, pak, nemamo temu na forumu).
torivoje je offline   Odgovor sa citatom ove poruke