Prikaz jedne poruke
Stara 4.9.2007, 23:29   #18
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.716
Zahvalnice: 4.561
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Kompjuterski stolovi

Citat:
PinociO kaže: Pregled poruke
pazi,ja sam skinuo gornju nadogradnju za monitor i sto puca od prostora... imam na njemu HP3210 multifunkcijski koji je tezak 11,5 Kg o dimanzijama da ne pricam i opet je neverovatno koliko mesta ima slobodnog.Polica za misa je isto odlicno resenje kad se naviknes.... prostor za kuciste iza nije zatvoren tj ima prostora za vazduh,fioke su ogromne,a iznad fioka ima policu z nekih 20-ak CDova i obrada je odlicna u odnosu na ostale stolove.... ploca je od duple iverice okantovana ABSom.Sto kosta nesto malo preko 10000 dinara... ali misli da vredi svaki dinar.... e sad,lepota... to je stvar ukusa
Sto osim kao modni detalj ti i nije neki.Najveca mana mu je svakako sto kuciste ulazi u garazu a ne ispod trena.Doduse nema zida pozadi,ali...Takodje i monitor bar po meni stoji isuvise visoko,kao da ces da sacuvas kicmu,njesra.Nepraktican i za stampac i za skener a o papiru koji treba da bude ispred tebe za beleske da ne pricamo.Ovaj tvoj sto je za desnjake,a sta da radi neki levak kao sto sam ja.Mozda da koristi onaj mis sto ubija muve po vazduhu
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke