Prikaz jedne poruke
Stara 2.10.2020, 13:39   #256
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Horizon Zero Dawn

Citat:
Skenderevo kaže: Pregled poruke
Zašto bi ti neko zamerio na iznosenju sušte, neoborive činjenice
Ah, kad se samo setim kakav sam "shock effect" imao igrajući tu igru. Priča, atmosfera, zadaci, likovi, taj utisak nečeg zaista novog, što nikada do sada nisam iskusio. Taj osećaj ne može ništa da nadmaši.
Ali Witcher 3 je u apsolutno svakom aspektu superiornija igra, jedino što nemam onaj "WOW efekat" koji sam imao kod igranja prve igre. Priča je bolja, likovi razrađeniji, zadaci bolje osmišljeni, ali iako beskrajno uživam u igri nemam ono "golicanje" kad nešto vidiš prvi put.
Nešto slično sam imao igrajući prvu MAFIA igru. Definitive Edition je u svakom smislu bolja igra, ne samo tehnički, nego je priča proširena na odličan način, sve deluje prirodnije, smislenije, povezanije, ali opet nemam onaj "WOW efekat" prve igre.
Da ne pričam o prvom Tomb Raider-u. Kakav je užitak bio igrati ono pikselizovano što danas možeš da igraš i na satu. Igrati to na solidnom kompu i priključenim profesionalnim JBL zvučnicima za snimanje u studiju... WOW!!! To se jednom dešava u životu. Pokrenuti "Twinsen`s Odyssey", "Ečstatica" ili "Dark Earth"...
Današnje igre su u svakom smislu ogroman napredak, samo u našim glavama više ne možemo da nađemo "onaj" osećaj kada smo nešto igrali prvi put.
Srećom, ja sam se toga podsetio igrajući Red Dead Redemption 2. Mašala.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke