Prikaz jedne poruke
Stara 17.9.2020, 23:19   #219
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Horizon Zero Dawn

Citat:
White Ripper kaže: Pregled poruke
Završio sam glavnu priču, i kako sam više igrao HZD to mi je bolje igra legla.

Ne pamtim kada sam odigrao ovako kvalitetan naslov, priča koja toliko uvodi igrača u svijet i zakonitosti na kojem počiva alternativna realnost. Osjećaj suočavanja sa nečim mnogo većim, nisam osjetio još od igranja Mass Effect serijala. Kako se priča odvija, moglo bi se opisati na osnovu onog mima sa mozgom koji sjaji pomalo na prvoj slici, dok na poslednjoj glava isijava.
Na ovo mislim https://imgflip.com/i/29lx0f


Igra samo tako kombinuje mehaniku i atmosferu mnogih naslova koje sam igrao u svojoj igračkoj karijeri, ali opet ne mogu reći da sam igrao išta slično kao HZD, ipak ima nešto svoje, unikatno.

S vremena na vrijeme preovlađuje osjećaj Tomb Raidera, nekada Elexa i Gothic serijala, nekada AC igara, Mass Effecta i tako dalje, a opet je "breed of its own".

Vrlo rado ću nastaviti da igram i ostale kvestove kao i DLC Frozen Wilds.

Ovo je što se mene tiče, obavezna lektira sa svakog igrača, dragulj igračke industrije, dragulj za PC koji je izašao ove godine. I da, ako budete igrali obavezno na hard, normal je zaista prelak.
Zato sam je ostavio za neki bolji KOMP, jer sve na minimim + 25 - 30 FPS ne da me nije uvlacilo u atmosferu - vec u frustraciju i oci me bolele od takve grafike...
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke