Prikaz jedne poruke
Stara 31.8.2007, 9:51   #1
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Arrow Izložbe slika, fotografija... pozorišne predstave... itd.

Pa dobro, gde postaviti jedno jednostavno obaveštenje o nekom kulturnom dogadjaju a da to bude dostupno što širem krugu ljudi i da ne odskače puno od tematike sobe u kojoj se nalazi.

Ja sam odabrao ovo mesto jer je izuzetno dobro posećeno i mislim da je to dovoljno dobar razlog.





НАЦИОНАЛНА ГЕОГРАФИЈА У НОВОМ САДУ

Citat:
Изложба најбољих фотографија магазина Национална географија биће отворена 1. септембра у 20 часова, у Галерији Војвођанске банке на новосадском Тргу слободе.

У оквиру бројних промотивних активности, поводом изласка издања на српском језику, магазин Национална Географија је свој Србији поклонио изложбу одабраних фотографија објављених у овом престижном часопису! Изложба је од октобра 2006. на турнеји по Србији и до сада је обишла Београд, Панчево, Чачак, Горњи Милановац, Крагујевац, Смедерево, Шабац и Ваљево, увек промовишући вредности Националне Географије. Фотографија је увек била заштитини знак магазина Национална географија, а ремек дела његових фотографа заиста су важан део светске ризнице културе и значајно су допринела бележењу лепота на Земљи и изван ње. Жеља српске редакције овог реномираног магазинада је да српској публици представи најбоље радове тих мајстора фотографије, укључујући и избор радова из Србије – ради се о фотографијама са територије Србије, објављеним у Националној Географији током 119 година овог светског магазина.


Национално географско друштво
National Geographic Srbija
Simke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 8 korisnika se zahvaljuje korisniku Simke na korisnoj poruci:
Highlander (7.9.2007), iMa_NeKo_PljUgU (31.8.2007), M.Silenus (31.8.2007), Mrka Kapa (31.8.2007), oluja (31.8.2007), Srlandand (7.9.2007), Ulmawen (31.8.2007), [Imzadi] (31.8.2007)