Prikaz jedne poruke
Stara 15.8.2006, 16:28   #12
dbaja
Veteran
 
Avatar korisnika dbaja
 
Član od: 4.12.2005.
Poruke: 1.180
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 214 puta na 130 poruka
Određen forumom Re: Canon ili Nikon????

Citat:
Hard2geT kaže:
Ispravi me ako grešim, dali si želeo da kažeš da u istom cenovnom rangu (oko 200 €) je sve jedno "Samsung" i "Canon"?
Lično sam se uverio (iako i sam nikada ranije nisam mogao da prihvatim da firma koja pravi klime pravi i fotoaparate) da i Samsung koji je jeftiniji od 200€ ima podjednako "dobar" kvalitet, ako ne i veći od nekih Canona (opet u tom rangu).
Tu ulazi i kvalitet optike ali i svestranija namena. Kod nekih Canona mi se ni najmanje ne sviđa recimo ono što sam ranije već naveo (potreba za Canon software-om da bi preneo fotke na PC). Jako mi se dopada da kad već kupiš karticu od nekih 512Mb ili 1Gb - ona može da posluži i kao medij na kome ćeš moći da preneseš neki program s jedne na drugu mašinu (jako cenim kad iz Total commandera radim sa aparatom). Ali to i dalje ne znači da bih ja pre kupio aparat marke Samsung pre nekog Fuji-ja ili TV marke Samsung pre nekog Sony-ja itd...
A kad smo već kod Canon-a, uvek bih pre uzeo Nikon-a, Fuji-ja ili Olympus-a. Canon mi se nalazi na kraju ove liste. Ali to je samo moje iskustvo i afinitet.
dbaja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke