tema: TV serije
Prikaz jedne poruke
Stara 21.9.2021, 17:02   #5799
Mac4LiF
Veteran
 
Član od: 7.7.2011.
Poruke: 706
Zahvalnice: 262
Zahvaljeno 130 puta na 101 poruka
Thumbs up Re: TV serije

Citat:
svarogog kaže: Pregled poruke
Meni je već 5 sezona bila negledljiva. Odgedao celu sezonu brand new cherry flavor jedna od najbizarnijih serija nije za svakoga, ali meni se svidela.
Citat:
m1aden kaže: Pregled poruke
Ja gledao na moru do 7. ili 8. epizode i nikako da je zavrsim od kako sam se vratio. 4 epizodu sam bas jedva odgledao. Ja definitivno bizarnije nista nisam odlgedao. Mimo toga prilicno dobra serija.Alita mi je odlicna!
Definitvno dobra serija(hvala na preporuci).

Medjutim i nije bas nesto bizarno.Doduse ima jedna dvije scene koje nisu za osetljiviji stomak ali generalno, nishta strashno.

Slazem se da jeste ako niste preterano u domenu takvih predispozicija.
Kad bi smo sagledali sva djela Dejvida Lincha, da li bi smo stekli i imali isto tako dojam da je bizaran.

Ono cemu ova serija briljira jeste spiritualizam/okultizam/shamanizam.
I sve ono sto je pod pojmom bizarno je u stvari sustina.
Kad na primjer pocnete da se bavite spiritualizmo-okultizmom ovakve serije cine kako misteriju tako i soap-limunadu ako znate na sta treba da obratite paznju.

Npr. da li ste primjetili kako kadriranje zeli da obratite paznju na registarske tablice auta? Sve imaju poprilicnu skoro istovetnost.
Kao i npr. bochica sa hexagonom.
Pisac scenarija po knjizi je porilicno dobro ubacio sve te interesantne "sitnice". A da bi se tajna registarskih tablica otkrila, odgovor treba potraziti u numerologiji. ili pomno na jedan ili drugi nacin uspostavit vezu izmedju njih tri.

Hoce li biti druge sezone?
Mac4LiF je offline   Odgovor sa citatom ove poruke