Prikaz jedne poruke
Stara 9.1.2010, 18:33   #382
shorty1111
Član
 
Član od: 4.1.2010.
Lokacija: BG
Poruke: 43
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Crtanje, slikanje...

ovako......(ako bi mogao da kazesh sta ti koristish mozda ima nesto sto nisam probao (a ima))....ovako koristim blender COPIC marker sto se tice flomastera,crtam 2 dana sa njima i mogu vam reci da su FENOMENALNI radim na plavom hameruXD.......koristim 3 vrste blendera...tachnije belih drvenih bojica,,,,,imam kinesku belu KOH-I-NOOR....nije losha...imam academy koja je super.....imam i derwent artists koja je pobedila kosta oko 90 dinara,,,meni sluzi za povecavanje kontrasta,za meshanje boja...za izjednachavanje tona...jer radim na akvarel papiru od 200 ili 220 grama i posto ima texturu,kada predjem sa bojicom ili grafitom vidi se ta textura pa ja lepo uzmem "blender" belu bojicu i popunim te rupe ako mogu tako reci......iskreno ne znam da li je to blender lali ja sam ga tako krstioXD,,,,znam da blender sluzi za izjednachavanje i pravljenje polu tonova msm tako su mi rekli kadsa sam qpovao COPIC blender,,,,ali bez bele bojice ne bi mogao lepo da odradim crtez...i ako neko nesto zna o COPIC markerima neka javi ja sam napravio temu samo za to ali izgleda da ovde niko ne koristi to ili ga jednostavno mrzi da cita temeXD...izvinjavam se na ovolikom postu nadam se da ne smeta
shorty1111 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke