Prikaz jedne poruke
Stara 20.10.2007, 14:03   #3
Evil_crack
Član
 
Član od: 16.3.2007.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 213
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 37 puta na 23 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Evil_crack
Određen forumom Re: Mis i Zvucna Kartica

Sto se tice misa, ja imam wireless i imao sam slican problem. Baterija mi je bila prazna i mis se gasio i samim tim gubio frekvenciju na kojoj radi sa izvorom. Kod mene na misu ima sa donje strane taster koji drzis nekoliko sec da se "nadju" on i predajnik. Ako to ne pomogne, vracaj ga.
Sto se tice drugog problema, hmmm... cisto sumnjam da je zbog male plastike takav problem. Puklo je tu jos nesto Uostalom, ako i ne rade interni zvucnici, nije neki problem jer nemaju neku veliku svrhu. Jesi disableovao integrisanu zvucnu na ploci?
Citat:
pavlem kaže: Pregled poruke
Ovako pocetkom oktobra sam u Imtelu kupio Microsoft Wireless Notebook Optical mouse i sve je radilo odlicno do pre par dana kada ga komp sve ocita i na onom predajniku koji stoji u kompu radi lampica najnormalnije i na misu sija sve ok al nece da radi,ja reko mozda poludela vista probam na jos 3 kompa i isto.Sta mislite sta moze biti?

Drugi problem
Kupio sam takodje zvucnu kraticu Sound Blaster Audigy 2ZS Notebook pocetkom oktobra i radila je odlicno (trebala mi je da neke veoma vazne kasete prebacim u mp3).Zvuk je bio odlican i pre nekih 7-8 dana sam nekako zakacio i necim udario onu stranu gde je ulaz za slusaliice (kada se stavi u laptop prva strana koja se vidi iz pravog ugla) i sada to je radilo ok jer je ostecena samo plastika puklo parcence.I sada kartica hoce da radi u svim modovima osim da radi sa internim zvucnicima.Mislio sam da je do Viste,reinstalirao i isto.


Jel zna neko kako da resim probleme?

Hvala unapred
Evil_crack je offline   Odgovor sa citatom ove poruke