Prikaz jedne poruke
Stara 11.3.2007, 23:44   #1
muki85
Starosedelac
 
Član od: 14.1.2007.
Lokacija: Čubura
Poruke: 2.415
Zahvalnice: 862
Zahvaljeno 514 puta na 347 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku muki85
Unhappy Jazz Vs Altec Vs Logitech

Imam jedno pitanje za fanove kompjuterskih zvucnika... Generalno imam jednu dilemu... Posedujem zvucnike Jazz 9940 (specifikacija 200w?)... Vec sam postavio topic vezan za Logitech Z-5500 (specifikacija 400w?) a pored njih me iteresuju i Altec Lansing FX5051E (specifikacija 88w?)... Sada krecu pitanja.... Generalno sam bio zadovoljan u pocetku svojim Jazz zvucnicima dok nisam poceo da primecujem neke sitnice koje su me opasno nervirale... Pored tehnickih stvari tu je i nekvalitetna plastika centralnog i rear zvucnika... Probleme ne zelim da navodim da ne bih smarao... E sad... U topicu vezanom za Z-5500 sam se raspitivao o performansama ovih zvucnika kvalitetu i svemu drugome i cvrsto resio da ih kupim cim mi legne plata... Onda sam u medjuvremenu kupio Samsung 226bw i ostao bez kesa... Sada opet imam novac i zelim da kupim bolje zvucnike od svojih koje posedujem... Onda je dosao jedan moj ortak koji ima Z-5500 i kada je video da moja soba ima 8 metara kvadratnih rekao je da ne kupujem nikako njih jer cu se razocarati i da nece zvucati kako treba u tako maloj prostoriji... I onda mi je rekao da razmislim o gore pomenutim Altec zvucnicima kojima pise da su slabiji u specifikaciji od Jazzera ali da su generalno jaci bolji i daju kvalitetniji zvuk... Sada sam u totalnom zbunu... Molim misljenja i pomoc ljudi koji imaju bilo koje od ovih zvucnika a ako ih i nemaju svako misljenje je dobrodoslo... Hvala unapred...
muki85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke