Prikaz jedne poruke
Stara 8.4.2019, 11:09   #19
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Heavy Rain, Beyond Two Souls, Detroit Become Human

Citat:
Shumsko_drvece kaže: Pregled poruke

I nemo' se ljutiš, pentraksil, uvek sam smatrao tvoje postove highly informative, ovo je bilo čisto mojih 5 cents. :P
Ne ljutim se ja uopste


Samo mislim da si potpuno promasio poentu. Nije ovde u pitanju to sto je neko "drugaciji", niti ovde bilo ko pati sto je Steam "povredjen", vec sto je Epic kao servis golo, da ne kazem sta, i forsira svoju platformu koja uopste ne odgovara vecini potencijalnih korisnika.

Ti si kupovao gomilu kljuceva na razlicitim sajtovima, i ja sam...Ali eto vidis problem je sto to sa Epic-om ne mozes.

Kakva konkurencija, kakvi bakraci kada ti placas eksluzivitet sa platformom i prodavnicom koja nema najosnovnije funkcije, jos ne dozvoljavas prodaju bilo gde osim na svojoj prodavnici. To je bukvalno stvaranje monopola...Kupac nema nikakav izbor, ili direktno preko njihove prodavnice ili cao....Kada smo se vec dotakli Srbije onda bi valjda trebalo da bude jasno koliko nama to tek ne odgovara. Nema vise kljuceva niti jeftinije kupovine kako si ti ranije radio.

Daleko je Steam od cvecke, ali je stvar mnogo kompleksnija od toga sto ti tvrdis. Kavka lojalnost i zal za Valve kompanijom, ovde smo u pitanju mi kao korisnici.

Na srecu, ove igre nece ostati samo na Epic-u, sto nije slucaj sa nekim drugim igrama.
Kada Epic ubaci osnovne funkcije i napravi prodavnicu koja ce privuci kupce i na taj nacin biti konkurent Steam-u, e onda mozemo da pricamo o konkurenciji i koliko je to dobra stvar .
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke