Prikaz jedne poruke
Stara 15.9.2012, 12:43   #5
Stefan1090_
Član
 
Član od: 18.1.2010.
Poruke: 115
Zahvalnice: 40
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Problem sa Maticnom plocom A8M2N-LA

Citat:
Endless kaže: Pregled poruke
Ne mogu da verujem kakav si kralj...
Čekaj da li si ti ispitao sve temperature pre nego što si krenuo u svu tu silnu kupovinu ?
Grafička ti je riknula jer si otvorio mnogo chrome tabova ?
Šta bi onda bilo da si upalio neku igru ?
Nisi rezumeo, graficka mi je riknula od silnog restartovanja racunara, a racuna r se restartuje cim ga malo opteretim, a kao primer za to opterecivanje sam naveo recimo kad otvori vise tabova na chrome. Hard sam kupio jer je moj bio od 80, a ovaj sam uzeo za male pare od 320GB, Maticnu sam kupio jednim delom jer mi se komp restartovao, a drugim delom zbog one muzicke koju sam dole naveo naknadno.
Sto se tice temperature i ako imam AMD procesor za koji svi kazu da greje, meni nikad nije iznad 35 stepeni.

Citat:
Endless kaže: Pregled poruke
Iskreno mislim da je do memorije moooooožda eventualno napajanja. Da li si siguran da memorija nije overklokovana i da radi na dobroj frekvenciji ?
E samo jos RAM i napajanje nisam menjao... Obe ram memorije su na 667, ali rekao sam da mi je sad samo ova od 1GB u kompu jer nece da se ukljuci kad stavim obe, u pocetku sam mislio da imaju los spoj u racunaru i da su mi slotovi losi, ali izgleda da ram nije u redu.

Sto se tice promene frekvencije moj bio mi ne dozvoljava nista da menjam od toga.

A da li ima nade za ovu novu maticnu?
Stefan1090_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke