Prikaz jedne poruke
Stara 18.10.2010, 0:12   #11
raider357
Član
 
Član od: 1.3.2010.
Poruke: 86
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 9 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Problem sa dzojstikom GigaTech SA-100X

Izvukoh ovu temu iz podruma da ne bi otvarao novu, ovako...

Imam ovaj dzojstik već 7,8 meseci ali ga nisam maltene ni upotrebljavao sem par puta i radio je uvek dobro, i danas dok sam igrao Laru Croft reko ajd da prikačim dzojstik da se ne mlatim sa tastaturom, zabodem ga u USB i javi mi neku grešku tj neprepoznaje ga windows, odem u device manager i vidim da stoji "unknown device", uđem na propirities da proverim drajver i vidim da je sve ok, kliknem na "troubleshooting" i pokaže mi grešku tipa "Windows has stopped this device because it has reported problems (Code 43)", restarovah sistem par puta i idalje ništa, odem kod komšije da proverim na njegovom računaru da li je do kompa ili dzojstika, kad i kod njega istu grešku javlja, reko crko je dzojstik, vratim se kući i ostavim ga u fioku. Posle sat vremena neda mi đavo mira reko ajd opet da probam, zabodem ga u USB i gle čuda dzojstik radi, gledam i ne verujem, odem do onog istog komšije kad i kod njega radi, znači zona sumraka, i sad nemam pojma u čemu je bio problem i da li će opet biti. Da li je neko imao sličan problem sa ovim dzojstikom?
raider357 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke