Prikaz jedne poruke
Stara 16.11.2020, 12:07   #2587
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.416
Zahvaljeno 4.101 puta na 2.675 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 2

Pa plot dvoje je isti kao u Ocean's Eleven. Sto samo po sebi nije losa stvar.

U retrospektivi, promena pristupa borbe u dvojci mi uopste nije smetala. Mada borba jeste nekako bazicna. Ne znam kako bi bolje opisao. Svakako su taj stil borbe poboljsali u trecem delu. Igra je definitvno mnogo blize punokrvnom shooteru nego kec, bar sto se tice borbenih segmenata. Srecom, ima dovoljno "ostalih" segmenta da je igra i dalje RPG, inace mi ne bi drzala paznju.

A sto se tice same igre, glavna prednost u odnosu na keca je sto je totalno uklonjen sav nepotrevni filler i recikaza. Svaka misija, i najsporednija moguca deluje unikatno, ima unikatne mape i desavanja.

Nazalost, Bioware je to zaborao kada je izdao Dragon Age 2, koji je imao mnogo bezobrazniju kolicinu reciklaze, dok su Dragon Age 3 i ME: Andromeda ponovo preretali sa fillerom, zbog fokusa na open world.

.

Da jos napomenem, meni je Mass Effect 1 bio najbolje iskustvo kada potpuno prekocim sav filler. Od opcionih stvari samo uradim kompanjon misije (koje i nisu nesto ali uticu na glavnu pricu), i glavne misije u celosti. Eventualno pokupim ponesto na planetama, bez preteranog zadrvavanja. I naravno uradim misjiju na Mesecu.

Jeste necu dobiti opremu tog i tog nivoa, ali cemu sve to kad se neprijatelji i onako skaliraju na igracev nivo.

.

A sto se tice ME2. Preci igru "od A do Š". Svaki momenat je interesantan, i nije vredan preskakanja. Preci po vise puta da se vide varijacije izbora. Krenuti obavezno sa ME1 sejvom.

Poslednja ispravka: player1 (16.11.2020 u 12:23)
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku player1 na korisnoj poruci:
JzmA (17.11.2020), Pandemonium (17.11.2020)