Prikaz jedne poruke
Stara 29.10.2020, 21:59   #1307
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.638
Zahvalnice: 153
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Realno, nije mogao ovo bilo koji studio da odradi jer jednostavno, retko ko ima toliki tim i budžet. Na sve to, crunch i prekomerno cimanje i oko najmanjih detalja, koliko god bili potrebni ili bespotrebni.
Te stvari odlikuju ove igre, ali pre svega - odlična priča i atmosfera. Bukvalno kao da imaš tarantinovski film od 40 sati.
A i neko ko je odigrao 13% igre - zasigurno ne može biti merodavan za bilo kakav sud. To je bukvalno kao da pogledaš 15 minuta filma i kažeš - ovaj film je njesra... prosto ne ide.
Igra jeste spora, ali u onom trenutku kad se zaista otvori, postaje jedno izuzetno imerzivno iskustvo koje nudi slobodu na nivou otvorenog sveta. Ja se ne sećam kad sam uživao ovoliko u istraživanju, i pre svega - lovu! Tu sam desetine sati utrošio.
Na nivou glavnih misija - tu je Rockstar odavno poznat po linearnosti ali iskreno meni to ne smeta. Ovde i jeste očiglednije guranje igrača ka tome da Artur bude good guy jer se ne isplati praviti *****a, al opet - na nivou priče to ima najviše smisla, i onda mi je i okej da igram takvu ulogu.
Zapravo, ako ćemo uvesti neki roleplay, najbolje je krenuti sa igrom kao outlaw, dakle low honor, i progresivno ga graditi nabolje, shodno Arturovom napretku kroz priču, gde se i on očigledno menja.
Sad u ovom prelazu tako igram, i ima najviše smisla. Možda je to Rockstar tako i zamislio, samo ljudi eksplicitno biraju jednu ili drugu stranu, dok je progresivno kretanje od low ka high honor možda najbolje rešenje.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Cracked But Whole na korisnoj poruci:
Ocelot (29.10.2020)