Prikaz jedne poruke
Stara 28.7.2010, 22:01   #4
- TERMINATOR -
Član
 
Član od: 1.11.2008.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 301
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 9 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: Kliknem Turn Off, a on mi uradi nesto slicno kao stand by?!

Citat:
water wizard kaže: Pregled poruke
u kontrol panel - power options
ili drži power dugme na kompu dok se ne ugasi
Sta da radim u Control panelu??
Citat:
Luka. kaže: Pregled poruke
Mislim da postoji opcija "When I press power button" i tu podesis sta zelis da se dogodi kad pritisnes power dugme,tu treba da stoji Shut Down,proveri to.
Shut Down je vec bio kao izabrana opcija.
Jos nisam pritisnuo to dugme na kucistu, samo sam kliktao na Turn Off na windowsu pokusavajuci da ga ugasim lepo.
Jel ima neko drugo resenje i sta sad da radim?
edit: Zaboravio sam da vas pitam, da li se kompjuter kvari ako gasim kompjuter na dugme koje se nalazi na kucistu (koje ukljucuje kompjuter?) i da li se kvari ako prebacim na O na napajanje (znate ono I/O na napajanju) i tako se odma ugasi?
edit2: Ja imam XP ali nije to originalan nego neki covek ga menjao, sto znaci da je piratska verzija i nije pravi produkt od Microsoft-a. Jel je mozda to problem?
Uostalom, sa ovim piratskim xp-om imam vise problema: web kamera nece da radi kad hocu s nekim da se vidim na MSN-u ili skype-u, a drugi problem je sto na jednom programu se pojavljuje umesto texta crne kocke, a to je i na mnogim drugim instalacijama za programe. Sve instalacije su mi iste kao sa originalnog XP-a i nisam imao tad nikakav sporedni problem. Moze li biti piratski XP uzrok sto sam sad "prestelovao" turn off u neku verziju stand by-a??

Poslednja ispravka: - TERMINATOR - (28.7.2010 u 22:32)
- TERMINATOR - je offline   Odgovor sa citatom ove poruke