tema: Dark souls 3
Prikaz jedne poruke
Stara 25.12.2018, 17:58   #675
dacajak
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.4.2008.
Lokacija: https://www.youtube.com/user/dacajak
Poruke: 3.350
Zahvalnice: 503
Zahvaljeno 693 puta na 563 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dacajak
Određen forumom Re: Dark souls 3

Citat:
Smrtonosna Šorka kaže: Pregled poruke
Verujem, ali meni to ne ide, ja jesam video kako ''no hit'' likovi ubijaju njega sa backstab forom, ali ja uopšte ne kapiram taj backstab meni ne radi nikad. Ne umem, a parry da ne pričam. Igram sa tastaturom i mišem možda zato...
Ima i toga da je do tastature i misa, ja uvek igram sa gamepadom, ali cuo sam da kad usavrsis da igras sa tastaturom i misem, da je cak i lakse iskustvo nego sa gamepadom, doduse, moje misljenje je da se teze nauci sa tastaturom. Tako da ne znam sta da ti kazem, naviknuces se. Ali ako ti je prvi prelazak igre, samo polako, sam otkrivaj cake, zanimljivije je kad se malo pomucis. I moja sreca je sto sam uzeo igru kad je izasla, pa i nije bilo toliko spojlera i fensi taktika protiv boseva, te sam sam sljakao.
Mozda ti je tako i najbolje, eventualno drugi prelazak, ako bas hoces mozes pogledati neke taktike, da ti bude bolje igracko iskustvo. Sam proceni.
Sto se tice backstab-a, sa R1/RB izvrsis napad, mislim da je to levi klik na misu, odnosno "normal attack". Dok parry je jako tesko, ja recimo ne igram sa stitom i sa opremom, zbog brzeg roll-a i sto recimo golom rukom brze odbijem napad i samo onda kad sam siguran da znam kad, doduse moras da se pazis delimicnog odbitka, jer moze da ti skine deo zivota. Mozes da odbijes i sa srednjim stitom ali je sporija animacija, pa moras da pogodis tajming. Najbolji je mali stit za to ,al imaju losu odbranu od napada.
Ali posto ti je ovo prvi prelaz, nemoj se muciti sa parry, uzmi neki stit koji odbija 100% dmg i tako probaj preci, pazis malo na staminu i kada da iniciras napad i to je to. I eventualno kad neprijatelju nestane stamine, kad zastane, stanes iza njega i probaj backstab, al nemoj siliti previse.
dacajak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke