tema: NBA 2k15
Prikaz jedne poruke
Stara 23.9.2014, 0:30   #255
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k15

Citat:
pokies kaže: Pregled poruke
poenta je da igru ne mogu da hvalim jer mi ne pruža novo iskustvo.
jedini realni pomak je to snimanje face, ali to važi samo za my career mod, ne i za klasičnu asocijaciju....
garantujem da će biti i dalje robotskog mikro klizanja igrača kako bi se pozicionirali gde treba ali ajde pričaćemo kad odigramo demo
Demoa neće biti. Sportska igra ne može da pruži novo iskustvo, jer je reč o sportu. Naprimer, novi Tomb Raider (2013) je doneo novo iskustvo u odnosu na stare Tomb Raidere. Zašto? Zato što, jednostavno, nije Tomb Raider. Igra je fenomenalna, obrnuo sam je 4-5 puta, ali nije Tomb Raider. Bez obzira što se junakinja zove Lara Kroft.
Jedino što NBA ili FIFA/PES mogu da donesu zaista novo u igre je vrhunski AI za svakog pojedinca na terenu, umesto skriptovanih radnji i programskih rutina, ali još uvek nije moguće/isplativo uraditi tako nešto.

Citat:
pokies kaže: Pregled poruke
NastyB: "Stvar je u tome što ovi video snimci ne pokazuju mnogo, a evo i zašto. 2K15 na ovakvim gaming expo događajima igraju uglavnom ljudi/klinci koji to možda nikad nisu probali, niti znaju da igraju."
kao da se u ovom komentaru oseća neko razočarenje kako igra izgleda, ali hej, to je zbog klinaca koji ne znaju da igraju, glavu gore...
Prvo, oceniti kako igra izgleda tako što je neko par minuta snimao ekran televizora mobilnim telefonom potpuno je besmisleno. Takođe se ne može ni ocenjivati gejmplej upravo zbog onoga što sam napisao, da se ne ponavljam.
Drugo, ne samo da nisam razočaran, nego jedva čekam da se dohvatim igre. Bolja grafika, više boljih modova, bolji online (obećavaju), neka je gejmplej na nivou 2K14 i ja sam prezadovoljan. Nisam sitničav da "tražim dlaku u jajetu". To što će se neki igrač proklizati milimetar-dva mi ni najmanje ne smeta, savršenstvo ne postoji. Uz ovo dole sam provodio besane noći...
Live 95

Ako sam uz ovo mogao da uživam, zašto ne bi i uz 2K15?
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke