Prikaz jedne poruke
Stara 10.12.2007, 12:34   #16
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: [AAR] Vampire the Masquerade: Bloodlines

Izašavši iz čekaonice, dospeo sam u ogroman magacin koji je bio ispunjen veštačkim udovima i lutkama u ljudskoj veličini. Bio je tu i frižider u kojem sam našao kesu transfuzione krvi. Pokupio sam je i produžio dalje. Naišao sam na tablu sa spiskom cena na čijem dnu je krvlju bilo ispisano: Mušterije koje čekaju amputaciju moraju sačekati napolju. Tada sam shvatio da nešto definitivno nije u redu. Izvukao sam moju vernu metalnu štanglu i produžio dalje.

Naišao sam na stepenice koje su se spuštale u podrum sa krvlju umrljanim prostorijama koje su imale rešetke na vratima. Došao sam do jedne veće prostorije koja je podsećala na operacionu salu. U njoj sam pronašao čoveka koji je zapomagao da ga pustim iz ćelije u kojoj je bio zatvoren. Ispostavilo se da je to Karson, a da Gimbl već dva dana drži njega i MekGija zatvorene u podrumu i odseca im delove tela. Definitivno moj tip čoveka. Gimbl, ne Karson. Šteta što sam morao da ga ubijem.

Okrenuo sam se i video pomahnitalog doktora kako juri ka meni sa odsečenom ljudskom rukom kao oružjem. Aktivirao sam Moć, još jednu od sposobnosti mog klana, koja mi je povećavala snagu u borbi prsa – u – prsa, i raspalio po Gimblu. Zahvatio je i on mene jednom ili dva puta, ali je vrlo brzo pao pod mojim naletima. Čovek.


Za sobom je ostavio onu odsečenu ruku koju sam prisvojio kao neki perverzni trofej.

Oslobodio sam Karsona, koji mi je rekao da više neće raditi za Kilpatrika posle svega što je doživeo. Razlog više je to što mu je onaj preminuli ludak odsekao kažiprst, bez kojeg je svaki lovac na ucenjene glave beskoristan sa vatrenm oružjem. Za MekGija je, međutim, bilo suviše kasno, jer je njemu nedostajalo mnogo više od jednog prsta.

Vratio sam se kod debelog Artura i izvestio ga o mom podvigu. Iskeširao mi je okruglo $201 i zamolio me za još jednu uslugu. Prihvatio sam posle njegovog obećanja da će me opet dobro platiti. Stvar je bila u tome da se jedan od osuđenika nije pojavio na suđenju i da ja treba da ga pronađem. Njegovo ime je bilo Majk Durbin, zvani Mutni. Kauciju je umesto njega platila njegova devojka Merien Mjurieta, koja je živela u stanu preko puta mene (koji je ranije bio zaključan). To mi je bio jedini trag, tako da sam se odmah uputio tamo.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke