Prikaz jedne poruke
Stara 7.12.2007, 16:11   #5
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: [AAR] Vampire the Masquerade: Bloodlines

Ostavljajući te u životu, ja postajem direktno odgovoran za tebe i tvoje postupke. Stoga, ovo što nudim nije darežljivost, već prilika da nadmašiš svog gospodara. Bićeš poslat u Santa Moniku gde ćeš se sastati sa jednim od mojih agenata – Merkuriom. On će ti objasniti sve detalje. Do tada...

Tako je započeo moj život posle smrti...


DOLAZAK U SANTA MONIKU


Kada sam izašao iz pozorišta, napolju me je sačekao jedan od likova koje sam uočio u publici. Imao je dugu crnu kosu i bradu. Bio je obučen samo u prsluk, pantalone i ofucane cipele. Izgledao je kao pravi klošar, ali je sve vreme na licu vukao neki šeretski smešak. Kada sam mu prišao, on mi se obratio.

Kakva scena, čoveče! Ha-ha! ‘Ladno su te bacili na ulicu bez pojma o bilo čemu. Slušaj, klinjo, ovo je verovatno previše za tebe. Šta kažeš na to da te malo uputim u stvari?
Ko si ti?-upitao sam ga.
Ja sam Džek.-rekao mi je. Ono što je važno je to da ti nudim pomoć. Želiš li je ili ne?
Pa, ako si baš navalio, reci mi samo osnovne stvari.-rekao sam mu.
C, c, c. Ova današnja omladina...

Onda me je uputio u osnove vampirskog života. Obzirom da su to ipak vampirske stvari, razumećeš me, čitaoče, što ih neću ovde elaborirati. Neke stvari su ipak samo za Naše oči i uši.
Završivši svoje izlaganje, Džek mi je rekao da ga potražim kada se stvari malo slegnu u baru Last Round u centru grada. Pozdravili smo se i ja sam se uputio ka stanu u Santa Monici koji mi je obezbeđen od strane zalizanog uštogljenog čovečuljka kojeg mi je Džek predstavio kao Princa LaCroix-a, Princa svih losanđeleskih vampira.

Moje prebivalište u Santa Monici se nije razlikovalo previše od mog prethodnog stana. Ista rupa kao i pre.

Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Maladikt na korisnoj poruci:
PAIN (10.12.2007)