Prikaz jedne poruke
Stara 28.3.2006, 0:42   #59
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: Legalan Software kod nas!!!

Citat:
5. Sto se tice igara koje si pomenuo, ima ti na zadnjoj strani SK-a ako se ne varam. Path of Neo recimo kosta 50. A imam pirat i radi ok, ali igra je 65% smor, ali ima dobrih akcija ponekad.
Pa za koj, da prostiš, moj je igraš ako ti je 65% smor... To je već iživljavanje... a i velika glupost... mislim šta, ako kupiš original onda igra ne valja, ali ako je pirat, ma nije tako loša... To ti je kao da kupuješ dobre automobile, a one lošije kradeš, jer zašto bi kupovao krntije. Ako je nešto krš onda je krš bez obzira koliko košta...
Citat:
6. Ne mrzim te posto imas takvo misljenje, tvoja stvar, ali nemoj ni ti mene. OK, podrzi i ti njih, i ja bi ih podrzao da imam para za bacanje, ali covjece...
Pa bilo bi smešno da me mrziš samo zato što smatram da zakon treba da se poštuje i da tuđi rad treba da se plati. Jednog dana kada budeš nešto radio u životu, voleo bih da vidim kako bi se ponašao da neko uzme da krade od tebe pod izgovorom "nema se para". Siguran sam da bi bio pun razumevanja i da bi dozvolio to... mislim kakve veze ima to što ti trebaš da jedeš, platiš dažbine, obučeš se... nemaju ljudi para, i siguran sam da bi te bilo sramota da naplatiš svoj rad...
Marko_L je offline   Odgovor sa citatom ove poruke