tema: Nba 2k19
Prikaz jedne poruke
Stara 27.9.2018, 13:36   #59
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k19

Uvek sam igrao MY LEAGUE, vrlo malo MY CAREER, ali bilo kakvo online igranje mi je bilo totalno bezveze. I u tome sam uživao dok je 2K ne ispačuje tako da postane neigriva. Probao sam 2K19 na narodnjaku par utakmica i, za razliku od prošlih izdanja, nisam osetio "ono nešto" zbog čega bih je pazario, te sam odlučio da zaobiđem ovu verziju. Do sledeće.
Međutim, iako su i prošla izdanja imala relativno negativne kritike, 2K19 je, koliko sam uspeo da pročitam, postala "najnegativnije ocenjena igra na Steamu". Koliko je ovo realno ne ulazim u to, ali ako je istino ono što piše pod USER REVIEWS onda ovi iz 2K stvarno nisu normalni. I da dodam deo iz recenzije sa HCL-a:
"Odmah da se bacim na ono važno: plaćeni napredak je najveći problem NBA 2K igara. 2K i Visual Concepts ne odustaju od mikrotransakcija, jer bi izbacivanjem istih izgubile hrpetine dobrostojećih fanova koji na prvi dan izlaska igre žele imati lika sa maksimalnim atributima. Naravno da svima ostalima to nikako ne odgovara jer je za napredovanje bez plaćanja potrebno jako mnogo grindanja da biste dobili poštenog igrača.
My Court iliti cijeli kvart s košarkaškim terenima, dućanima i razno raznim sporednim aktivnostima pun je igrača koji su bacili velike pare kako bi njihovi likovi imali maksimalan level. Ja tu s manje od stotinjak sati grindanja nemam šanse, tj. nemam što raditi s njima. Umjetno pojačavanje igrača jednostavno nije fer i stvara dvije krajnosti te nezadovoljstvo među onima koji žele platiti samo punu cijenu igre i ništa više od toga."
Za sada mnogo više uživam u avanturama Lare Kroft i Bajeka iz Sive, a kad od sledećeg petka povedem Alexiosa u Odisejske avanture po grčkoj, verujem da mi 2K19 neće biti ni na kraj pameti.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke