tema: Nba 2k14
Prikaz jedne poruke
Stara 17.10.2013, 13:00   #190
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Citat:
nikolapfc89 kaže: Pregled poruke
Zanimljiva situacija juce.
Igram Efes-Kaha Laboral (JA),do kraja 1,6sec (2/4),bacam preko celog terena loptu,komp izbija u aut,ostaje jos 0,4sec.Izvodim,brz sut,lopta ulazi (3poena),i krecu komentatori "Ne idemo jos na poluvreme,sudije moraju da pregledaju snimak",i krece replay,u trenu kad isteklo vreme,replay staje,da se vidi dal sam na vreme izbacio loptu,posto nisam,vidimo sudije da gledaju snimak,jedan pokazuje da se ne priznaje pogodak
Mnogo mocna scena,komentatori pogotvo.
Ne znam da li je bilo do sada u nekom NBA ovog.
Bilo je toga i u 2K13, ali treba pogoditi u pravi trenutak. Meni se desilo dva ili tri puta za godinu dana igranja.

Pre nekoliko dana napisah da osustajem od igranja ove igre, ali sam na 2KSports forumu pročitao "savet" lika koji je, nalik meni, imao strahovitu želju da polupa sve oko sebe usled nerviranja. A onda je, zahvaljujući samokontroli ( ali vrlo verovatnije lakšim opijatima :-) shvatio da kad sedne za konzolu, iako igra izgleda kao NBA 2K13, to nije, pa je "pročistio 2K13 instikte" i krenuo da uči igru od ALL STAR nivoa težine i vremenom pojačavao težinu.
Poslušao sam ga, počeo asocijaciju (i to sa Pelikanima) od ALL STAR/CUSTOM podešavanja, prešao na ALL STAR/SIMULATION pa na SUPERSTAR/CUSTOM, a sad sam na SUPERSTAR/SIMULATION i za sad je taman da ne pokidam zubima miša i tastaturu.
Jedini problem je, kao i u 2K13, kad te igra primorava da gubiš, onda to radi na najidiotskiji mogući (izluđujući) način. Igrači ne hvataju lopte koje su im ispred nosa, a kamoli one dalje, skok u odbrani je svetsko čudo, a skok u napadu ređi od pojeftinjenja evra. Par puta su me razbile ekipe sa prosekom šuta od 34%, jer ja nisam mogao 20% da pređem sa igračima koji su fenomenalni šuteri (Jrue Holiday, Eric Gordon, Kawhi Leonard, Terence Ross...igram asocijaciju, trejdovao sam neke igrače). Cepaju me, kao od šale, Šarlot, Juta, Finiks i druge dreš ekipe, ali lako deljem Oklahomu, Majami, San Antonio...realizam par excellance.
Ali i pored svih mana, igra je prokleto zabavna. Uglavnom kad se koncentrišem i zaboravim da ovo nije 2K13. Ukoliko krenem kao sivonja iz 2K13, za par minuta me razvale i onda se ludo nerviram. Navika. Samo treba je iskoreniti...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
nikolapfc89 (17.10.2013), poob frob (15.12.2013)