tema: Starfield
Prikaz jedne poruke
Stara 22.9.2020, 2:18   #80
Guerrinus
Član
 
Član od: 31.12.2017.
Poruke: 223
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 113 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: Starfield

Citat:
Dovahkiin kaže: Pregled poruke
Misliš da bi se Obsidian mogao spojiti sa Bethesdom? Sada tu Microsoft diktira?
Ovo je i meni prvo palo na pamet, uh, nije za osobe slabog srca..

Btw. Malo sam pročačkao komentare po YouTube-u. Uglavnom pozitivni i optimistični komentari povodom kupovine. Neki smatraju da je Bethesda zbog toga ćutala o Starfield-u, koji je manje više završen. I ja se nadam, mada je to manje verovatno. Bruji se i o novom engine-u za Starfield i TES6, mada je verovatnije da se radi o modernizovanom starom engine-u. Navodno najveći upgrade engine-a još od prelaska sa Morrowinda na Oblivion.

Pete Hines u najnovijoj izjavi rekao da će sada pričati o nadolazećim igrama, spomenuvši i Starfield. Ono što zabrinjava, kaže u "narednim nedeljama, mesecima i godinama".. Ludi su sto gradi.

https://bethesda.net/en/article/1iLt...he-perfect-fit

Citat:
And soon the conversation will move on from this deal to talking about our games again. And I can get back to answering the questions that get us all excited. Tell me more about Deathloop. When can I see more Ghostwire? What’s coming in Q4 for The Elder Scrolls Online? I want to see more of the DOOM Eternal DLC. WHEN THE HELL WILL YOU TELL ME ABOUT STARFIELD? I’m excited for those conversations and look forward to talking to you about all of that – and much, much more – in the weeks, months, and years ahead.

Poslednja ispravka: Guerrinus (22.9.2020 u 3:35)
Guerrinus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke