tema: Apple iPhone
Prikaz jedne poruke
Stara 8.11.2009, 12:35   #204
optimus_prime
Starosedelac
 
Član od: 2.5.2006.
Lokacija: Austrija
Poruke: 1.444
Zahvalnice: 136
Zahvaljeno 75 puta na 59 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

Citat:
NjegovaWisost kaže: Pregled poruke
Mislim da je on mislio na jailbreak
Žalosno i jeste. Poredim, jer dva telefona treba porediti. I jedan i drugi mi služe da zovem, šaljem poruke, uključim GPS kada nešta jurim povNovom Beogradu, slušam muziku i odgledam po koji film kada putujem kući da prekratim tih 7 sati vožnje, a i bogami da idem na WLAN svaki dan... A s vremena na vrijeme i kameru uključim. I još čatujem sa ljudima preko facea. Znači da sam malo zahtjevniji korisnik. I ozbiljno sam razmišljao da kupim iPhone.

I N97 je za klasu bolji. Sad svima je jasno da je IPhonov sistem bolji od symbiana mnogo, ali pusti ti tu priču

NA prvom mjestu ekran koji mu je mnogo lošiji od N97mice.
Drugo - tastatura - surfovanje je mnoooogo bolje, jer ima d pad kojim je prelako kretanje...
Kameru neću ni da upoređujem.
U ostalim segmentima su tu negdje, ali meni su ove tri stavke presudile.

Uostalom, vidi se da je za amerikance, smartphone koji ima samo jedno dugm, da izaćeš iz nečega kad pogriješiš
Ti decko nisi uopste svestan sta pricas, Iphone ima definitivno najbolji ekran, definitivno bolji od n97 (imao sam i n97 na testu). Tastarura je fenomenalna za kucanje, a za kameru se slazem. I daj ne pricaj svasta molim te. Iphonov ekran je potpisala najjaca firma za izradu Touch ekrana, ne znam kako se zvase da ne lupam sada.
optimus_prime je offline   Odgovor sa citatom ove poruke