Prikaz jedne poruke
Stara 13.11.2019, 17:09   #686
Mandragora
Član
 
Član od: 31.12.2005.
Poruke: 196
Zahvalnice: 160
Zahvaljeno 57 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
Ostala mi je jedna zuta misija na mapi trenutno, ali se ona nalazi u zoni gde mi je bounty 300$ za glavu iako tamo jos nisam ni krocio (pretpostavljam da je to backstory o Blackwateru). Dva puta sam se pojavio u toj zoni i oba puta su se niotkuda stvorili neke baje koje mi skinu glavu za 20 sekundi. Da li nesto radim pogresno ili treba prvo platiti taj bounty pa onda ici tamo? U chapter II sam ATM.



Ako imate Nvidia kartu, obavezno idite u Nvidia CP, nadjite RDR2.exe i podesite Image Sharpening na 50-75% (koliko vam odgovara). Film Grain opcija moze da ostane na 17%. Skoro kompletno cete neutralisati vazelin koji TAA navlaci na sliku, a necete imati izgled vegetacije kao da je igra iz 2010. (bez TAA drvece izgleda ocajno, cak i sa MSAA koji je tu samo da stoji s obzirom na perf hit). I sve to bez ikakvih penala po performanse. Naravno i TAA Sharpening u game opcijama do kraja.



Danas sam spasio neku zensku kojoj je pao konj na nogu i odveo sam je nazad u Valentine. Poucen Witcher iskustvom, ocekivao sam nesto vise od srebrnog prstena koji vredi 3$, kad ono corak.
Prati fabulu radnje Zbog pljačke u Blackwater-u ste u bežaniji... i te kako si kročio Tamo možeš tek mnogo kasnije...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Mandragora je offline   Odgovor sa citatom ove poruke