Prikaz jedne poruke
Stara 27.10.2019, 14:57   #341
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
S.t.a.r.a.c. kaže: Pregled poruke
Realisticna konjska mu*a nisu nacin kako se to radi, i ostale nebitne gluposti. Atmosfera i realizam se mogu dici na visi nivo na neki drugi, inteligentniji nacin. Ja sam uvijek prizeljkivao da GTA igre budu vise kao Mafia recimo.
Kao sto sam i napisao, konjska m*da nisu jedini detalj u igri. Vec jedan minorni za koji nije potrebno neka nauka da se implementira.......

Sa druge u prethodnim postovima ljudi su pomenuli cinjenicu da se grad postepeno gradi i da se nove zgrade i satori pojavljuju oko stanista, trava biva ugazena i daje utisak da je grad stvarno " ziv" i da su ljudi u njemu. Plus jos gomilu drugih detalja poput debljanja i mrsavljenja Artura u zavisnosti od ishrane sto utice na kretanje lik i na izdrzljivost, pa cinjenica da ti i konj mozete da se uprljate i morao bi da brines o higijeni jer ce konj biti nezadovoljan, kretati se sporije i ljudi ce se drugacije odnositi prema tebi, pa cinjenica da ne smes prici nepoznatom konju sa ledja jer ce te sutnuti potrebno je prici mu i smiriti ga lagano pa onda krenuti u dzeparenje, pa cinjenica da moras rucno da repetiras oroz kod revolvera itd. Ima tu i jos sto drugih detalja koji uticu na gameplay a ima i onih koji daju na atmosferi....

Ali ne, ima "inteligentnijih" nacina (zivo me zanima koji su jos to "inteligentniji" nacini) i mi vidimo samo konjska mu*da po zimskom povetarcu......
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke