Prikaz jedne poruke
Stara 13.1.2014, 14:11   #6
kellhus
Banned
 
Član od: 3.12.2013.
Poruke: 116
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 25 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Najbolje igre 2013. godine

Moji glasovi idu za Bioshock Infinite, AC 4 i Total War: Rome 2. Iskreno, mišljenja sam da su najbolje igre ove godine GTA V i The Last of Us iako ih kao PC only igrač lično nisam igrao, posebno The Last of Us koji je po mišljenju mnogih zauvek promenio način na koji se na igre gleda i ono što se od njih očekuje.

Od tri navedene igre za koje sam glasao Inifinite je pravo umetničko delo koje je ostavilo pečat i na igračima i na industriji igara, AC 4 je igra koja ove godine pruža najviše zabave i najveću količinu sadržaja upakovanog u odličnu grafičku prezentaciju i vrhunsku produkciju, Rome 2 je izuzetno duboka i zarazna strategija koja je po mom mišljenju nezasluženo napljuvana od jednog nezahvalnog dela PC gaming zajednice.
Što se tiče PC igara koje nisu u glasanju a koje su morale da budu, to su Tomb Raider i Splinter Cell Blacklist za čije odsustvo iz glasanja jednostavno nema nikakvog prihvatljivog opravdanja. Brothers i Gone Home su neverovatna emocionalna iskustva i inovativne igre, ali pretpostavljam da je glasanje ograničeno na najigranije AAA naslove tako da ta dva naslova i nisu imali šanse da budu u njemu.
kellhus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku kellhus na korisnoj poruci:
Asmodeus (13.1.2014)