Prikaz jedne poruke
Stara 22.12.2008, 1:31   #15
koory
Novi član
 
Član od: 22.12.2008.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Treba mi pomoć DJ-ja...

Citat:
Macak Mackin kaže: Pregled poruke
E caos ...pa i ja da se oprobam u vode DJ-jevA..heheh..e vako...izremixsovao sam neku pjesmu u VIRTUAL DJ...i sad mi treba da ubacim na pocetku pjesme kao DJ noname primjer ...znaci ono da se zna ko je remixsovao...sto mi treba koji program da stavim to i kako da snimi te rijeci koje zelim da budu na pocetku pjesme...i naravno da to ne bude moj glas nego malo da ga izmjenim ono malo da zvuci STRASNO...buuu!
pa evo ja sam dj vec dugo i bavim se tim stvarima ti znaci imas rmx jos samo da ubacis glas na pocetak?treba ti dobar mic,snimis glas i onda ga izmijenis u nekom od audio editora.kao npr:cool edit proili audio morpher gold ili bilo koji program koji moze da propusti to sto snimis kroz neki o d ponudjenih efekatai kad to uradis onda to fino smontiras u cool editu ili nekom programu a mozes i u virtual dj stavis to u samplere i eto mislim samo je potrebno da poznajes malo tu vrstu programa i da imas malo dara i osjecaja za takve stvari,naravno ako hoces nesto profesinalnije na cemu ce ti mnogi dj-i zavidit onda moras da imas i vise znanja ibolje programe i da svoju sobu pretvoris u mli studio
koory je offline   Odgovor sa citatom ove poruke