Prikaz jedne poruke
Stara 25.11.2009, 14:35   #70
Djordje Turjacanin
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.6.2008.
Lokacija: Prnjavor, RS
Poruke: 3.872
Zahvalnice: 491
Zahvaljeno 1.031 puta na 664 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Djordje Turjacanin Slanje poruke preko Skypea korisniku Djordje Turjacanin
Određen forumom Re: Srednje škole, utisci, saveti, razmena iskustava

Ajd, problem je što i većina jeste tako završil(nije se specijalizovala) ali problem je što većina tih ljudi nemaju pojma o poslu. Evo naprimjer Čarls Darvin bio pop pa je poslije proučavao biologoiju koja ima suprotno mišljenje od crkve. Ali to je njega znaimalo, problem je evo kao primjer navodim u servisisima ikompjuterskim porsavnciama da 80% zaposlenika nema pojma o tome šta prodaje i kako da pomogne. Pa tako kad dođete u prodavnciu i pitate imate li Intel Core i7 (lupam) a onaj što prodaje "evo vam tu spisak pa vi vidite šta tu ima". Ili još gore da mi serviser pokvari računar umjesto da mi popravi. To se desilo mom rođaku koji je kupio komp pod garancijom i nešto se pokvario pa nije hgtio da poništava garanciju. Kad je došao da vidi računar, ovaj mu nešto rekao ka to je nerješiv problem.

Mislim ištekala PCI-E kartica za internet samo je trebalo malo bolje da ulegne a ovaj konj poištekavao ssve kablove i napajanja i spržio komp. Eto o čemu pričam potpuno nespecijelizovani ljudi dolaze na mjesta za koju treba neko znanje. Mislim lik umjesto da samo malo bolje ušteka karticu on poištekavao sve kablove od napajanje i pogršeno spojio i puff. O tim slučajevim pričam. A i moja majka je završila za mašinskog tehničara a učiteljica je, ali ona to želi da radi dok šta misliš neko ko je završio isti taj učiteljsko ili kako se već zove fakultet da dođe u školu i ne zanima ga ta škola i iživljava se na djeci i slično. Ti možeš završiti filozofski fakultet a raditi u vrtiću ako te zanima, ali ako te ne zanima to može biti katastrofa za djecu jer ga taj posao ne zanima i djecu tretira kao odrasle.
Djordje Turjacanin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke